Военные задержали на Луганщине экс-бойца «батальона «Призрак»

Задержанный находился в розыске за участие в незаконных вооруженных формирований российского оккупационного анклава «ЛДН». Задержанный признал свою вину, но подчеркивает, что противоправных действий не совершал.

Военные контрразведчики СБУ задержали в Луганской области боевика незаконного вооруженного формирования «батальон «Призрак». Об этом сообщает пресс-центр Операции объединенных сил.

Отмечается, что задержанный гражданин Украины с 2014 года находился в розыске за участие в деятельности незаконного вооруженного формирования «ЛНР».

Викрито бойовика "ЛНР"

Військові контррозвідники СБУ зі складу Об’єднаних сил викрили та затримали бойовика батальйону «Призрак»#ООС #операція_ОСНаприкінці липня 2018 року поліцейські батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» спільно з співробітниками військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднаних сил затримали громадянина України, який з 2014 перебував у розшуку за фактом участі у діяльності непередбаченого законом збройного формування, так званої «ЛНР».У процесі досудового розслідування військові контррозвідники СБУ встановили, що в 2014 році затриманий піддавшись російській пропаганді вступив до терористичної організації «ЛНР», а саме батальйону «Призрак», яким керував терорист Мозговий. З отриманою від бойовиків зброєю, 39-річний уродженець Сєвєродонецька ніс службу на захопленій терористами території «Лисичанського склозаводу «Пролетарій».Не отримавши обіцяної пропагандистами «Руского миру» матеріальної вигоди та з початком активних дій Збройних Сил України зі звільнення українських міст від проросійських бандформувань, бойовик самовільно полишив службу та переховувався від правосуддя, оселившись у родичів на Луганщині – на мирній території України.31 липня 2018 року слідчі Лисичанського ВП ГУ НП в Луганській області затриманому оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст. 260 Кримінального кодексу України – «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань».У ході здійснення досудового слідства він свою вину визнав. Матеріали справи скеровано до суду.Об’єднані сили продовжують цілеспрямовані заходи, спрямовані на викриття учасників та посібників терористичних організацій так званих «ЛНР/ДНР» та притягнення їх до відповідальності.Разом переможемо.

Geplaatst door Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation op Dinsdag 7 augustus 2018

«В 2014 году задержанный, поддавшись российской пропаганде, вступил в террористическую организацию «ЛНР», а именно в батальон «Призрак», которым руководил террорист Мозговой. С полученным от боевиков оружием, 39-летний уроженец Северодонецка нес службу на захваченной террористами территории «Лисичанского стеклозавода «Пролетарий», – говорится в сообщении.

Читайте также  "Путин ненавидит Лукашенко": Гордон

Не получив обещанной боевиками платы, он самовольно покинул службу и скрывался от правосудия на мирной территории Украины, у родственников на Луганщине.

https://politua.org/2018/08/07/47346/

31 июля задержанному объявили о подозрении по ст. 260 Уголовного кодекса Украины – «Создание не предусмотренных законом военизированных или вооруженных формирований».

Отмечается, что боевик свою вину признал.

Материалы дела направлены в суд.

Пресс-центр ООС

Тоже интересно
Комментарии
Загружаем...